Ładowanie
Grzane jabłko z żurawiną i kardamonem

Nasza wersja zimowego napoju. Do naturalnej słodyczy jabłek dodaliśmy żurawinę i kardamon. W ten sposób powstał zimowy, aromatyczny, jabłkowy napój. Na ciepło smakuje jeszcze lepiej!   Składniki: Soki tłoczone 89,5% (z jabłek 85%, z żurawiny 3%, z aronii), woda, ekstrakty (z kardamonu i imbiru), witamina C.

Grzane jabłko z cytryną i imbirem

Nasza wersja zimowego napoju. Do naturalnej słodyczy jabłek dodaliśmy cytrynę i imbir. W ten sposób powstał zimowy, aromatyczny, jabłkowy napój. Na ciepło smakuje jeszcze lepiej!   Składniki: Soki tłoczone 89,5% (z jabłek 86,5%, z cytryny 3%), woda, ekstrakty (z imbiru i rozmarynu), witamina C.

Grzane jabłko z mandarynką i rozmarynem

Nasza wersja zimowego napoju. Do naturalnej słodyczy jabłek dodaliśmy mandarynkę i rozmaryn. W ten sposób powstał zimowy, aromatyczny, jabłkowy napój. Na ciepło smakuje jeszcze lepiej!   Składniki: Soki tłoczone 79% (z jabłek 69%, z mandarynki 10%), woda, ekstrakty (z rozmarynu i korzenno – owocowe), witamina C.

Grzane jabłko z cynamonem i goździkami

Nasza wersja zimowego napoju. Do naturalnej słodyczy jabłek dodaliśmy cynamon i goździki. W ten sposób powstał zimowy, aromatyczny, jabłkowy napój. Na ciepło smakuje jeszcze lepiej!   Składniki: Sok tłoczony z jabłek 89,5%, woda, ekstrakty (z cynamonu i goździków), witamina C.